KOBIETA - WIEDZA - WŁADZA

Społeczna rola kobiet na przestrzeni wieków

Dziękujemy za udział w wydarzeniu!

8 marca 2014

Kraków, Sukiennice

08-23 marca 2014

Kraków, Sukiennice

8 marca 2014

Opera Krakowska

10-15 marca 2014

Kraków, Kijów Centrum


Aktualności
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Onet o debacie "Rola i zadania kobiet w Parlamencie Europejskim"


"W środę o godzinie 18 w hotelu Holiday Inn na ul. Wielopole odbędzie się debata pt. "Rola i zadania kobiet w Parlamencie Europejskim". Debata jest realizowana w ramach projektu "Kobieta – Wiedza – Władza".

Do debaty zaproszone wszystkie panie kandydujące do Parlamentu Europejskiego z list wyborczych z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego.

Udział w debacie zapowiedziały tylko niektóre kandydatki, m.in. z PO – Róża Thun, Elżbieta Achinger, Katarzyna Pacewicz-Pyrek, Lidia Gądek, z SLD – Joanna Senyszyn i Dominika Biesiada, z Europy Plus i Twojego Ruchu – Małgorzata Marenin i Agnieszka Stupkiewicz-Turek oraz Jadwiga Emilewicz z Polski Razem i Monika Piątkowska z PSL.

Na zaproszenie nie odpowiedziały m.in. kandydatki PiS, Solidarnej Polski oraz KPN.

"Kobieta – Wiedza – Władza" to projekt Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju. To rodzaj kampanii społecznej na rzecz kobiet, mającej na celu zwiększenie poczucia ich własnej wartości. Niezależnie od tego jaką rolę społeczną pełnią w danym momencie.

Debata odbędzie się w środę 21 maja o godzinie 18 w hotelu Holiday Inn na ulicy Wielopole 4. Debata jest otwarta dla wszystkich."

 

 

 

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/krakow/kandydatki-do-pe-beda-debatowac-w-krakowie/llrqp. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Dodano: 20.05.2014